Rychlé a spolehlivé: HF čtecí/zapisovací hlava Turck s rozšířeným teplotním rozsahem, multiprotokolovým Ethernetem a systémovou redundancí S2.

Rychlá čtecí/zapisovací hlava HF se systémovou redundancí S2

Robustní multiprotokolová čtecí/zapisovací hlava Turck Ethernet se spouští za méně než 500 ms a pracuje při teplotách od -40 do +70 °C.

Nová vysokofrekvenční čtecí/zapisovací hlava Turck s integrovaným multiprotokolovým ethernetovým rozhraním doplňuje stávající portfolio RFID o efektivní řešení s jedinečnými vlastnostmi z hlediska doby spuštění, komunikace a bezpečnosti.

Superrychlé a dvakrát bezpečnější díky redundanci S2

Díky době spuštění kratší než 500 milisekund je TNSLR-Q130-EN ideální pro vysoce dynamické aplikace, jako je výměna nástrojů, kde záleží na každé sekundě.

Zákaznické výhody

  • Nákladově a časově efektivní instalace
  • Zapojení a fungování ve stávajících topologiích sítě
  • Vysoká míra volnosti při instalaci

Zařízení díky svému multiprotokolovému rozhraní automaticky komunikuje v sítích Profinet, Ethernet/IP nebo Modbus TCP. Integrovaná redundance systému S2 také umožňuje redundantní komunikaci mezi dvěma řídicími jednotkami v síti Profinet, což představuje značnou bezpečnostní výhodu. Další výhodou je rozšířený teplotní rozsah -40 až +70 °C, díky čemuž je zařízení vhodné i pro použití v logistice chladících řetězců – rovněž unikátní na trhu.

Uživatelsky přívětivá instalace a provoz

Díky svým kompaktním rozměrům a velkému rozsahu lze čtecí/zapisovací hlavu Turck dokonale integrovat do konceptů zařízení a strojů. Funkce TNSLR RFID a multiprotokolové ethernetové rozhraní jsou kombinovány s funkcí QuickConnect v jednom zařízení, čímž se výrazně snižuje námaha nutná pro instalaci a kabeláž. To poskytuje uživatelům v různých odvětvích efektivní a flexibilní řešení pro jejich požadavky na čtení a zápis – počínaje sériovou výrobou strojů, přepravou a manipulací, přes výrobní linky a manipulaci s materiálem až po pevnou a autonomní mobilní robotiku (AMR).


OBLASTI POUŽITÍ

  • Automobilový průmysl
  • Manipulace s materiálem
  • Logistika

KLÍČOVÉ FUNKCE

  • Kombinovaná čtecí/zapisovací hlava a rozhraní Ethernet v jednom zařízení
  • Rozšířený teplotní rozsah -40 až +70 °C
  • Podpora více protokolů (Ethernet/IP, Profinet a Modbus TCP)
  • SU/Quick Connect a redundance systému S2

SOUVISEJÍCÍ OBSAH

Walk & Talk: Ethernetová čtecí/zapisovací hlava Q130

Získejte přehled o funkcích a výhodách od našeho odborníka na produkty v tomto dokumentu Walk & Talk.


Expert Talk: Ethernetová čtecí/zapisovací hlavaQ130

V této odborné přednášce hovoří technický školitel Jörg Tauert a Thorsten Enthöfer, produktový manažer RFID HF Systems, o funkcích a možných aplikacích HF RFID Ethernet čtecí/zapisovací hlavy Q130


ÚDAJE O PRODUKTU

Všechny podrobnosti o RFID HF Ethernet čtečce

Schválení, datové listy, technické specifikace, návody, certifikáty, CAD data a další


DIGITÁLNÍ PREZENTACE

Digital Innovation Park

Další informace o nejnovějších trendech v oblasti automatizace najdete v naší digitální prezentaci.


Select Country

Turck worldwide

to top