Produkty

Produkty s podporou MTP

Následujte tyto odkazy na naši databázi produktů a najděte produkty, které podporují vaši strategii modularizace.

BL20 – Modulární I/O systém v IP20

Výhoda pro uživatele: BL20 lze specifickým požadavkům na signály a řídicí aplikace optimálně přizpůsobit samostatně jako programovatelnou verzi.


BL67 – Modulární I/O systém v IP67

Výhoda pro uživatele: BL67 se montuje přímo v terénu, optimálně mapuje specifické požadavky na signály a snižuje tak náklady na kabeláž.


excom I/O systém

Přínos pro uživatele: Vysoká úroveň inteligence, individualizace a flexibility, zkrácení doby plánování a uvedení do provozu při projektových pracích a paralelní připojení k sítím OT a IT.


TBEN-L

Výhoda pro uživatele: Díky multiprotokolové komunikaci stačí uživatelům s mezinárodními zákazníky jedna varianta zařízení pro tři síťové protokoly.


TBEN-L-PLC – IP67-PLC s edge kontrolérem

Výhoda pro uživatele: Distribuovaná inteligence s jednoduchou integrací pro řídicí úlohy přímo na stroji nebo zařízení.


TBEN-S

Výhoda pro uživatele: Navzdory kompaktním rozměrům nabízejí robustní moduly širokou škálu komunikačních možností pro vysoce efektivní automatizaci: Multiprotokolové funkce snižují počet variant zařízení, které je třeba rezervovat.


TX700 - IIoT edge kontrolér s IP20

Výhody pro uživatele: Modulární, škálovatelná hardwarová platforma, volitelné předběžné zpracování na integrovaném kontroléru, řada ovladačů a rozhraní.


TX707

Výhody pro uživatele: Sledování dat ze senzorů a strojů a řízení automatizačních procesů - s vynikající grafikou a kapacitním dotykovým ovládáním.


Select Country

Turck worldwide

to top