Pick-to-light

Co je to Pick-to-Light?

Systémy Pick-to-Light společnosti Turck vizuálně ukazují pracovníkům montážních pracovišť další součást dle výrobní sekvence. Provedená akce (dobrá či chybná) je signalizována světelně a případně i akusticky. Dokončení operace může být potvrzen automaticky nebo ručně.

Turck Pick-to-Light: kompletní řešení pro průmyslová montážní pracoviště

Všechny komponenty systémů Pick-to-Light jsou navrženy tak, aby umožňovaly rychlou a spolehlivou instalaci a údržbu.   

Optimalizace procesů

Vizuální řízení procesů otevírá nepřebernou řadu možností k jejich zlepšení:

  • Zvýšení flexibility, personál nepotřebuje tolik školení.
  • Zvýšení a udržení kvality výroby.
  • Kontrola a řízení kvality pomocí sledování procesů.
  • Vazba na skladové a ERP systémy.
  • Drastické snížení časů instalace, uvádění do provozu a údržby.
  • Prakticky úplně bezchybná instalace.

Systémy Pick-to-Light společnosti Turck jsou založeny na komponentách s krytím IP67, které umožňují robustní, rychlou a bezchybnou instalaci, bez potřeby použití rozvaděčů. Technologie  plug-and-play, společně s IP67, vede ke zkrácení časů instalace a spolu s téměř bezchybným zapojování výrazně snižuje náklady na pracovní sílu. V případě potřeby jsou k dispozici i systémy s krytím IP20.

Díky modulárnímu přístupu k hardware, software a předpřipraveným řešením je možné realizovat zákazníkovi požadavky pohotově a levně. Naše zkušenosti v této oblasti a naše schopnost dodat najednou celé řešení zajišťují, že všechny komponenty si perfektně rozumí.

Produkty Pick-to-Light

Follow these links to find your Pick-to-Light product in our product database

Sběrnicové I/O systémy - modulární nebo blokové

Sběrnicové systémy usnadňují připojení mnoha senzorů / akčních členů optických systémů Pick-to-Light. Společnost Turck nabízí modulární I / O systémy pro montáž v terénu i v ultrakompaktní (TBEN-S) nebo kompaktní blokové moduly (TBEN-L).


Kompaktní PLC s IP67

Modul Turck TBEN-L-PLC s CODESYS-3 je ještě kompaktnější, účinnější a všestrannější než modulární kontroléry BL67. Kromě 8 univerzálních digitálních I / O kanálů podporuje PLC různé protokoly Ethernet a sběrnice jako master nebo slave.


Pick-to-Light senzory a světelné závěsy

Extrémně široká nabídka indikátorů a senzorů společnosti Turck zajišťuje, že je vždy k dispozici ta správná součástka.   


Operátorské panely TX (HMI/PLC)

Operátorské HMI panely řady TX, jsou dostupné dle varianty také s integrovaným kontrolérem (PLC). Zařízení programovatelní v CoDeSys 3 mají v řízení funkci PROFINET kontrolér, EtherNet/IP skener i Modbus TCP Master a Modbus RTU Master.   


Modulární sběrnicové řízení v IP67

Komunikační brány sběrnicového I/O systému BL67 lze programovat pomocí CODESYS. Funkčně pokrývají kompletní řízení systému Pick-to-Light. Díky stupni krytí IP67 nevyžadují ke své montáži rozvaděč.   


Propojovací technika

Společnost Turck nabízí širokou řadu komponent pro propojení řídicího systému na vyšší úrovni (např. ERP) a výrobní I/O vrstvy.


Select Country

Turck worldwide