Produkty

Produkty Pick-to-Light

Follow these links to find your Pick-to-Light product in our product database

Sběrnicové I/O systémy - modulární nebo blokové

Sběrnicové systémy usnadňují připojení mnoha senzorů / akčních členů optických systémů Pick-to-Light. Společnost Turck nabízí modulární I / O systémy pro montáž v terénu i v ultrakompaktní (TBEN-S) nebo kompaktní blokové moduly (TBEN-L).


Kompaktní PLC s IP67

Modul Turck TBEN-L-PLC s CODESYS-3 je ještě kompaktnější, účinnější a všestrannější než modulární kontroléry BL67. Kromě 8 univerzálních digitálních I / O kanálů podporuje PLC různé protokoly Ethernet a sběrnice jako master nebo slave.


Pick-to-Light senzory a světelné závěsy

Extrémně široká nabídka indikátorů a senzorů společnosti Turck zajišťuje, že je vždy k dispozici ta správná součástka.   


Operátorské panely TX (HMI/PLC)

Operátorské HMI panely řady TX, jsou dostupné dle varianty také s integrovaným kontrolérem (PLC). Zařízení programovatelní v CoDeSys 3 mají v řízení funkci PROFINET kontrolér, EtherNet/IP skener i Modbus TCP Master a Modbus RTU Master.   


Modulární sběrnicové řízení v IP67

Komunikační brány sběrnicového I/O systému BL67 lze programovat pomocí CODESYS. Funkčně pokrývají kompletní řízení systému Pick-to-Light. Díky stupni krytí IP67 nevyžadují ke své montáži rozvaděč.   


Propojovací technika

Společnost Turck nabízí širokou řadu komponent pro propojení řídicího systému na vyšší úrovni (např. ERP) a výrobní I/O vrstvy.


Select Country

Turck worldwide

to top