Výhody

IIoT platforma s vylepšeným zabezpečením

TAS zlepšuje zabezpečení manipulace předchozích programů. Všechny akce se zařízením musí být povoleny pomocí hesla zařízení. Heslo je však uloženo po celou dobu relace prohlížeče a v případě potřeby jej lze použít pro všechna zařízení se stejným heslem, čímž se zvyšuje uživatelská přívětivost.

Snadné ovládání

TAS IIoT si můžete stáhnout zdarma a používat přímo ve webovém prohlížeči libovolného počítače se systémem Windows bez nutnosti instalace. Software lze snadno aktualizovat přímo z programu a používat jej v němčině nebo angličtině.

To nejlepší teprve přijde: Platforma TAS IIoT

TAS verze V1 je pouze předzvěstí rozsahu funkcí plně vyvinutého řešení IIoT. Softwarová platforma bude nabízet několik digitálních služeb a s každou aktualizací se bude průběžně rozšiřovat. TAS bude vybaven funkcí konektoru pro cloud společnosti Turck, pomocí které jej bude možné používat jako virtuální hraniční řídicí jednotku na PC nebo místním serveru. To výrazně zjednoduší inteligentní vyhodnocování výrobních dat pro sledování stavu a pro prediktivní údržbu i mimo hranice závodu.

TAS jako spojovací článek mezi světem OT a IT

Pro splnění požadavků platformy IIoT bude TAS podporovat také přenos dat prostřednictvím MQTT a OPC UA do systémů vyšší úrovně, automatické konfigurační rutiny pro servisní úlohy a mnoho dalších funkcí. TAS výrazně zvýší konektivitu vašeho produkčního systému a umožní tak bez překážek kombinovat OT data a IT data.

Select Country

Turck worldwide

to top