Tel.: 495 518 766 | Email: turck-cz@turck.com

Dokumenty

V této kapitole naleznete ke stažení další dokumenty a formuláře.

Záložka Formuláře obsahuje formuláře potřebné pro řešení reklamací.

V záložce Partneři naleznete odkazy na stránky partnerů společnosti TURCK. Katalogy, katalogové listy, návody, CAD soubory a další dokumenty související s produkty společnosti TURCK naleznete přímo u konkrétních produktů v záložce Produkty. 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Banner Engineering

Společnost Banner Engineering je globálním výrobcem prvků průmyslové automatizace, jako jsou například:
- optické senzory,
- kamerové systémy,
- bezdrátové komunikační prvky,
- zařízení pro zajištění bezpečnosti osob,
- světelné indikátory a průmyslové osvětlení.

LMI Technologies

Společnost LMI Technologies je globálním lídrem na trhu v oblasti průmyslových 3D smart senzorů pro rychlá a přesná měření. Produktová řada Gocator je vhodná zejména pro inspekční úlohy, optimalizaci výroby a definuje vyšší stupeň automatizace. Gocatory zahrnují jednobodové, profilové a 3D snapshot senzory. 3D technologie umožňují řešení i těch nejnáročnějších úloh, kde konvenční 2D systémy nejsou dostatečně spolehlivé. Gocatory svými vlastnostmi, jako je snímací technologie, integrované webové prostředí, měřicí nástroje, výstupní a komunikační rozhraní, definují nový standard FACTORYSMART®, vhodný zejména pro aplikace Industry 4.0.

Fritz Kübler GmbH

Společnost Kübler patří k celosvětově čelním specialistům na poli senzorů polohy a pohybu, čítačů a procesních zobrazovačů nebo přenosu signálů. Rodinou firmu, založenou v roce 1960 panem Fritzem Küblerem, dnes vede druhá generace - synové Gebhard a Lothar.

Comat AG

Společnost sdružuje dvě silné značky Comat a Releco. Comat Releco Group je přední dodavatel vysoce kvalitních relé v oblasti průmyslové automatizace, elektroinstalace, železničních a dopravních aplikací. Hlavními produkty jsou průmyslová relé, časová a monitorovací relé, miniaturní stykače, řadiče i výkonové komponenty.

Select Country

Turck worldwide