Produkty

Produktová řada Snap Signal

Následujte tyto odkazy a najděte svůj produkt Snap Signal v naší databázi produktů.

Kontrolér

DXMR90 je průmyslový kontrolér umožňující IIoT, který přenáší informace z více zdrojů současně v jednotném protokolu pro analýzu a spotřebu v reálném čase. DXMR90 je také schopen edge funkcí pomocí logiky a manipulace s daty.


IO-Link mastery

IO-Link mastery umožňují uživatelům sbírat více dat v reálném čase z většího počtu zařízení. IO-Link mastery jsou k dispozici ve třech různých konfiguracích: dvouportové (R45), čtyřportové (R90) nebo osmiportové (R110) modely. Každý z nich slouží jako brána pro připojení zařízení IO-Link k řídicím systémům na trhu. IO-Link master přenáší strojová data, procesní parametry a diagnostické informace přes Modbus RTU, Ethernet IP nebo Modbus TCP (v závislosti na modelu) Tato konfigurace umožňuje odesílat data IO-Link do PLC, HMI, SCADA a cloudových platforem. .


IO-Link huby

Rozbočovače IO-Link společnosti Banner převádějí a konsolidují diskrétní signály do datového toku IO-Link kompatibilního s jinými zařízeními, včetně nového IO-Link masteru od společnosti Banner. Lze je také použít v tradičních systémech IO-Link pro přenos signálu velkého počtu diskrétních vstupů/výstupů do řídicích systémů vyšší úrovně.


Převodníky

Odemkněte cenná data zařízení z nových i stávajících zařízení s převodníky Banner S15C a R45C. Tyto převodníky umožňují propojit dva dříve nekompatibilní typy zařízení a bezproblémově přenášet data napříč více ekosystémy IIoT. Převodníky S15C a R45C berou různé typy signálů včetně diskrétních, analogových a dalších a převádějí tyto signály na průmyslové protokoly, jako je IO-Link nebo Modbus. To usnadňuje začlenění stávajících starších senzorů do standardních protokolů, které umožňují monitorování procesů.


Serial Data Radio

R70SR Serial Data Radio je kompaktní bezdrátové komunikační zařízení s nízkou spotřebou, které se používá k rozšíření rozsahu sériových komunikačních sítí. Zařízení je vybaveno konektorovou základnou M12 pro rychlé nasazení.


Select Country

Turck worldwide

to top