Díky správci údržby mohou uživatelé předcházet neplánovaným odstávkám a řešit některé problémy na dálku prostřednictvím služby TAS Cloud.

TAS Cloud: Nová sada nástrojů pro Turck Automation Suite

TAS Cloud zjednodušuje monitorování stavu, správu systému a vzdálenou údržbu pro výrobce strojů a systémů.

Společnost Turck rozšiřuje svou softwarovou platformu Turck Automation Suite (TAS) IIoT a servisní software o průmyslovou cloudovou službu TAS Cloud pro vzdálenou údržbu a monitorování stavu. Zákazníci si mohou sestavit vlastní individuální cloudové řešení ze šesti modulů a přizpůsobit si tak i účtování svých služeb. Uživatelé platí pouze za služby, které skutečně využívají.

Komfortní funkce: Správce údržby a VPN

Správce údržby v TAS Cloud nastavuje nové měřítko. Tato služba na modulárním principu umožňuje uživatelům vytvářet, plánovat, provádět a dokumentovat plány údržby pro jejich stroje bez jakéhokoli programování.

Výhody pro vás

  • Zjednodušená údržba díky nástroji Maintenance Manager a vzdálenému přístupu
  • Plná ochrana dat s maximální transparentností systému
  • Komplexní správa práv a rolí
  • Přizpůsobení uživatelského rozhraní cloudu firemnímu designu uživatele, včetně adresy URL a domény

TAS Cloud komunikuje prostřednictvím standardu MQTT IIoT, který zaručuje nejlepší propojení s ostatními systémy a službami. Servisní technici mohou sledovat stavy strojů a ovládat funkce na dálku. Cloudová služba nabízí pohodlné připojení VPN pro neomezený přístup ke všem funkcím, stejně jako ve firemní síti.

TAS Desktop, TAS Cloud a další

Uvedením služby TAS Cloud nabízí společnost Turck druhou sadu modulů Automation Suite. Dříve dostupná sada servisních nástrojů TAS bude v budoucnu dále rozvíjena pod názvem TAS Desktop.  Platformu IIoT a služeb doplní ve střednědobém horizontu TAS Edge se všemi potřebnými nástroji pro edge computing na hardwaru Turck a TAS Mobile, speciální verze pro mobilní zařízení.

TAS Cloud lze připojit prostřednictvím všech HMI TX a řídicích jednotek edge od společnosti Turck, stejně jako modulárních I/O systémů BL20 a BL67. Jako klient pro TAS Cloud bude brzy k dispozici také PLC TBEN-L-PLC IP67.


KLÍČOVÉ FUNKCE

  • Průběžná dokumentace naměřených hodnot a stavu stroje
  • Upozornění na definovatelné události
  • VPN
  • Modulární cloudové řešení s platebním modelem pay-what-you-need
  • Šifrovaná komunikace prostřednictvím MQTT

SOUVISEJÍCÍ OBSAH

Ocenění pro software TAS

"Produktem roku" v kategorii "Software a IT" se stala platforma IIoT a servisní platforma TAS společnosti Turck. Zjistěte více!


Úvodní video TAS

Podívejte se na naše krátké úvodní video, které ukazuje všechny funkce systému TAS.


Tech Story: Řídicí centrum IIoT

Sada TAS Turck Automation Suite slibuje efektivní správu zařízení v ethernetových automatizačních sítích - nyní s další cloudovou integrací pro monitorování a řešení problémů v reálném čase nezávisle na místě. Více se dozvíte v našem podrobném Tech Story!


Technický příběh: Multifunkční nástroj pro IIoT

Sada TAS Turck Automation Suite nabízí multifunkční sadu nástrojů pro instalaci, servis a správu zařízení Turck v automatizačních sítích. Zjistěte více!


Technologická stránka: Pro ty, kteří chtějí vědět více

Další informace o technických souvislostech systému TAS


ÚDAJE O PRODUKTU

Všechny podrobnosti o Turck Automation Suite

Stažení softwaru a systémové požadavky


DIGITÁLNÍ PREZENTACE

Digital Innovation Park

Další informace o nejnovějších trendech v oblasti automatizace najdete v naší digitální prezentaci.


Select Country

Turck worldwide

to top