Indikátor K100 Pro má 14 barevných variant, které lze použít pro stavové a indikační aplikace.

Programovatelné vícebarevné LED indikátory

S řadou Banner K100 nabízí společnost Turck konfigurovatelné LED indikátory s optimalizovanou viditelností a volitelnou zvukovou signalizací.

Společnost Turck rozšiřuje své portfolio LED svítidel o robustní LED indikátory řady K100. Majáky o průměru 100 mm vyvinuté partnerem společnosti Turck, společností Banner Engineering, jsou k dispozici ve dvou konfiguracích. Model majáku Pro Daylight Visible nabízí 12 zvukových možností a má průhlednou čočku, která zabraňuje falešným indikacím i při slunečním světle. Nabízí jasnou indikaci ve vnitřním i venkovním prostředí.

Průhledná čočka modelu poskytuje zřetelnou indikaci i při slunečním světle a zabraňuje falešným indikacím. Má tři barevné varianty (zelenou, žlutou a červenou) pro indikaci stavu, navádění obsluhy a další funkce.

Zákaznické výhody

  • Zlepšení pracovních postupů a zkrácení prostojů díky jasně signalizovaným informacím o stavu. 
  • Intuitivní konfigurace pro různé aplikace prostřednictvím softwaru Pro Editor od společnosti Banner
  • Stupeň krytí IP66 umožňuje univerzální venkovní použití

Vhodné pro většinu venkovních aplikací

Indikátor K100 Pro má difuzní čočku, která se při nečinnosti jeví jako bílá, čímž zabraňuje falešné indikaci. Nabízí 14 barevných variant, které lze použít pro stavové a indikační aplikace. Animace zahrnují možnosti, jako je záblesk, intenzita přechodu a vlna. Oba modely majáků mohou obsahovat volitelný zvukový alarm a mají stupeň krytí IP66 pro ochranu před prachem, deštěm a sněhem.

Ovládání a nastavení bez IO-Link

Řada majáků je diskrétně řízena a je ideální pro uživatele, kteří nemají IO-Link, ale chtějí mít možnost ovládání a přizpůsobení pro vizuální sdělování informací. Vlastní software Pro Editor společnosti Banner umožňuje uživatelům programovat stav zařízení, barvy a animace. Rozhraní na bázi počítače usnadňuje konfiguraci majáku pro celou řadu aplikací, jako je zobrazení doby zahřívání stroje, indikace jedinečných kroků v montážním procesu a signalizace několika stavů stroje.


OBLASTI POUŽITÍ

  • Mobilní zařízení

KLÍČOVÉ FUNKCE

  • stupeň krytí IP66
  • PNP nebo NPN v závislosti na zapojení
  • k dispozici AC i DC typy

 

ÚDAJE O VÝROBKU

Všechny podrobnosti o řadě LED indikátorů K100

Schválení, datové listy, technické specifikace, návody, certifikáty, CAD data a další.


DIGITÁLNÍ PREZENTACE

Digital Innovation Park

Další informace o nejnovějších trendech v oblasti automatizace najdete v naší digitální prezentaci.


Select Country

Turck worldwide

to top