Režim HF bus společnosti Turck umožňuje připojit až 32 HF čtecích/zapisovacích zařízení ke každému ze čtyř vstupů RFID rozhraní.

Nové funkce IIoT RFID rozhraní se serverem OPC UA

Společnost Turck rozšířila funkčnost svých rozhraní RFID s krytím IP67 o specifikaci AutoID Companion V. 1.01 pro OPC UA a o režim HF bus.

Díky bezplatné aktualizaci firmwaru jsou rozhraní RFID s krytím IP67 společnosti Turck vhodná pro bezbariérovou komunikaci v aplikacích IIoT, například pro jednoduchou identifikaci a sledování výrobků. Zatímco server OPC UA se specifikací AutoID Companion V. 1.01 zajišťuje bezproblémovou přímou komunikaci s MES, PLC, ERP nebo cloudovými systémy, režim sběrnice HF společnosti Turck nabízí nákladové výhody pro aplikace s mnoha čtecími body. Uživatelé také těží ze zanedbatelného integračního úsilí, které je nutné pro systémy HF a UHF.

Zákaznické výhody

  • Přímá komunikace se systémy MES, PLC, ERP, SCADA a cloudovými systémy
  • Zanedbatelné nároky na integraci pro systémy HF a UHF.
  • Cenová výhodnost díky připojení až 128 čtecích/zapisovacích hlav HF k modulu.

Režim HF bus umožňuje až 128 čtecích/zapisovacích hlav na rozhraní

Díky aktualizaci firmwaru je TBEN-L5-4RFID-8DXP-OPC-UA prvním modulem RFID s integrovaným serverem OPC UA.
Režim HF bus společnosti Turck umožňuje připojit až 32 zařízení HF pro čtení/zápis ke každému jednotlivému vstupu RFID. Se čtyřmi kanály RFID na modul to znamená, že lze centrálně zachytit a parametrizovat až 128 čtecích bodů.

Průběžné čtení RFID dat

Nový firmware také umožňuje průběžné čtení uživatelských dat UID/EPC nebo RFID. Systém MES nebo SAP tak může například kdykoli přijmout nebo zpracovat data jako zprávu o události, aniž by musel spouštět metodu. Aktivuje se nastavením proměnné, která je aktivní i po obnovení napájení, takže systém RFID může spolehlivě dodávat data i po výpadku napájení. 

Nový webový server s optimalizovaným uživatelským vedením a intuitivním designem umožňuje webovou konfiguraci serveru OPC UA včetně parametrů UHF a dodává nástroje UHF pro testování čtení tagů.


OBLASTI POUŽITÍ

  • Intralogistika a manipulace s materiálem
  • Potravinářský a farmaceutický průmysl
  • Automobilový průmysl

KLÍČOVÉ FUNKCE

  • OPC UA
  • Specifikace AutoID Companion V1.01
  • Režim HF bus

SOUVISEJÍCÍ OBSAH

Video: Kompaktní moduly RFID s krytím IP67 a serverem OPC UA

Přístup nezávislý na platformě, zabezpečená komunikace - tyto a další funkce modulu TBEN RFID s integrovaným serverem OPC UA se dozvíte ve videu!


Technický článek: Co? Kde? Jak?

Bezdrátová identifikace pomocí RFID je jednou z klíčových technologií pro inteligentní systémy výrobních procesů vhodných pro Průmysl 4.0. Další technické informace se dozvíte v našem technickém článku!


Leták: Kompaktní modul RFID se OPC UA serverem

V našem letáku TBEN-L-RFID získáte rychlý přehled o technických detailech.


ÚDAJE O VÝROBKU

Všechny podrobnosti o TBEN-L5-4RFID-8DXP-OPC-UA

Schválení, datové listy, technické specifikace, návody, certifikáty, data CAD a další.


Select Country

Turck worldwide

to top