Úspora místa a flexibilita: Oddělovací spínací zesilovače IM(X)18-4DI pro oblasti Ex i mimo Ex.

Čtyřkanálové oddělovací spínací zesilovače

IM18-4DI společnosti Turck nabízí vysokou hustotu signálu a flexibilně konfigurovatelnou funkci rozbočovače - jako IMX18-4DI také v oblasti Ex.

Společnost Turck představuje kompaktní čtyřkanálový oddělovací spínací zesilovač IM18-4DI pro nevýbušné oblasti a IMX18-4DI pro výbušné oblasti. Díky čtyřem signálům na modulu o šířce 18 milimetrů nabízejí zařízení vysokou hustotu kanálů, která může mít obrovský význam při instalacích v malých rozváděčích a decentralizovaných nebo modulárních automatizačních systémech. Uživatelé rovněž těží z flexibility zařízení. Například zařízení IM(X)-4DI je vybaveno také rozbočovačem, který lze nakonfigurovat jako duální rozbočovač 1:2, 1:3 nebo 1:4. Efektivní směr přepínání výstupů je rovněž reverzibilní.

Zákaznické výhody

  • Snížení skladovacích nákladů díky flexibilním možnostem použití
  • Minimální nároky na prostor v rozváděči díky vysoké hustotě signálu
  • Vysoká bezpečnost investic díky mezinárodním schválením

Kompaktní přístroje pro SIL2

S novými oddělovacími spínacími zesilovači vychází společnost Turck vstříc rostoucí poptávce po obzvláště kompaktních řešeních pro modulární stroje. Díky šířce 18 milimetrů pro čtyři kanály potřebují zařízení IMX18-4DI na liště DIN téměř o třetinu méně místa než podobné instalace s dvoukanálovými zařízeními. Certifikace SIL2 těchto zařízení spolu s bezkontaktními spínači SIL společnosti Turck umožňuje vytvářet aplikace související s bezpečností.

Možnost napájení pomocí Power-Bridge

Signální kabely jsou mechanicky připojeny pomocí pružinových nebo šroubových svorek. Varianty Power-Bridge mohou být napájeny také zezadu prostřednictvím lišty DIN.  
Skupinový poruchový signální kontakt umožňuje signalizaci chybových hlášení, kterou lze u variant Power Bridge realizovat přes lištu DIN.


OBLASTI POUŽITÍ

  • Chemický průmysl
  • Ropný a plynárenský průmysl
  • Potravinářský průmysl

KLÍČOVÉ FUNKCE

  • Varianty pro oblasti Ex a non-Ex
  • SIL2
  • Čtyři signály na 18 milimetrech
  • Flexibilní funkce rozdělovače

SOUVISEJÍCÍ OBSAH

Na první pohled: IMXK - kompaktní technologie rozhraní pro modulární automatizaci

S uvedením přístrojů řady IMXK se na trhu poprvé objevily oddělovací spínací zesilovače a oddělovače analogových signálů, které byly speciálně vyvinuty pro instalaci do rozváděčů s nízkou hloubkou. Více informací se dozvíte nyní!


Bílá kniha: Pět strategií, jak se vyhnout horkým místům v rozvaděčích

Tato bílá kniha poskytuje informace o příčinách nadměrné tvorby tepla v rozváděčových skříních a identifikuje problémy, které z toho vyplývají. Jako možná řešení je uvedeno pět strategií. Zjistěte, která strategie je vhodná pro regulaci tvorby tepla ve vaší rozvodné skříni.


ÚDAJE O VÝROBKU

Všechny podrobnosti o IM(X)18-4DI

Schválení, datové listy, technické specifikace, návody, certifikáty, CAD data a další.


DIGITÁLNÍ PREZENTACE

Digital Innovation Park

Další informace o nejnovějších trendech v oblasti automatizace najdete v naší digitální prezentaci.


Select Country

Turck worldwide

to top