Uprox senzor Turck Q130WD v krytí IP68 a IP69K je vhodný pro nejnáročnější prostředí

Senzor s faktorem 1 pro potravinářský a nápojový průmysl

07/19 – Omyvatelná verze senzoru uprox Q130WD nabízí širokou škálu použití pro aplikace plnění plechovek

Mülheim, 11. března 2019

Společnost Turck představuje nový uprox senzor Q130WD s vlastnostmi pro oplachové aplikace. V souladu s požadavky potravinářského a nápojového průmyslu nabízí kvádrový indukční senzor nejvyšší stupeň krytí (IP68 / IP69K) a lze jej použít na mnoha místech pro monitorování výrobního toku nápojových a potravinářských plechovek.

Senzor Q130WD je založen na patentované technologii uprox společnosti Turck, díky které mají indukční senzory stejnou spínací vzdálenost pro všechny kovy. Tato technologie je proto ideální pro detekci hliníkových a pocínovaných plechovek. Díky dlouhé aktivní ploše je nový senzor vhodný pro detekci všech standardních nápojových a potravinových plechovek i bez mezer. Se spínací frekvencí 250 Hz může senzor detekovat až 900 000 plechovek za hodinu.

Pouzdro senzoru Q130WD je vyrobeno z plastů schválených FDA a je odolné vůči všem běžně používaným alkalickým a kyselým čisticím prostředkům. Indukční senzor také spolehlivě pracuje při okolních teplotách mezi -30 a +85 °C. Indikátory výstupu a napájení jsou navrženy jako rohové LED diody, díky čemuž jsou viditelné z jakéhokoli úhlu pohledu. Senzor s faktorem 1 a kvádrovou konstrukcí je vhodný pro částečně zapuštěnou montáž a díky výšce 40 mm se perfektně hodí k zabudování mezi hliníkové profily.

Select Country

Turck worldwide