Ředitel společnosti Turck Christian Pauli je potěšen oceněním a vysokou spokojeností zaměstnanců.

Společnost Turck byla opět oceněna jako nejlepší zaměstnavatel

01/23 – Společnost Turck byla opět nominována jako jeden z "nejlepších zaměstnavatelů v Německu" a opět se stala "kununu Top Company".

Mülheim, 26 January 2023

Skupina Turck byla opět oceněna jako atraktivní zaměstnavatel. Specialista na automatizaci se tak kvalifikoval na ocenění kununu Top Company Seal 2023, čímž se zařadil mezi přibližně pět procent nejoblíbenějších zaměstnavatelů na kununu. Pro udělení pečeti Top Company Seal musí společnost v předchozích 12 měsících dosáhnout hodnocení alespoň 3,8 hvězdičky od vlastních zaměstnanců. Společnost Turck by jako zaměstnavatele doporučilo 85 procent zaměstnanců, kteří v posledních dvou letech předložili hodnocení.

V průzkumu "Nejlepší zaměstnavatelé Německa 2022" byla společnost Turck opět hodnocena jako "velmi atraktivní". Se známkou 2,59 patří společnost k deseti procentům nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v průmyslovém odvětví. V celostátním průzkumu provedeném časopisem "die Welt" bylo hodnoceno 3 906 podniků z oblasti služeb, obchodu a průmyslu, do kterého se zapojilo více než 700 000 občanů, z hlediska jejich atraktivity jako zaměstnavatele. 

"Ocenění nás velmi těší, protože ukazuje, že skupina Turck je v Německu jako zaměstnavatel stále velmi atraktivní," říká jednatel Christian Pauli, který je v holdingu Turck zodpovědný za oblast financí a řízení lidských zdrojů. "Zvláště nás těší dobré hodnocení našich zaměstnanců a také velmi vysoká míra doporučení."


SOUVISEJÍCÍ OBSAH

Na první pohled: Práce ve společnosti Turck

Další informace o pobočkách společnosti Turck, kariérních příležitostech nebo hodnotách a slibech naší společnosti


Select Country

Turck worldwide

to top