Induk─Źní m─Ť┼Öicí senzory s IO-Link se mohou pochlubit vy┼í┼íí p┼Öesností, kompaktními vn─Ťj┼íími rozm─Ťry a poskytují dodate─Źné informace

Induk─Źní m─Ť┼Öicí senzory s IO-Link

Nové nevestavné senzory spole─Źnosti Turck nastavují nové standardy s maximální p┼Öesností a inteligentními dopl┼łkovými informacemi pro monitorování stavu

Krom─Ť nabídky vestavných induk─Źních m─Ť┼Öicích senzor┼» s výstupem IO-Link nyní Turck nabízí také t┼Öi nevestavné varianty. Modely NI4-M12, NI7-M18 a NI12-M30 dodávají signál úm─Ťrný vzdálenosti v rozsahu 12 milimetr┼» jako procesní hodnotu IO-Link (2 bajty) nebo jako nap─Ť┼ąový signál od 0ÔÇŽ10 volt┼». Jejich m─Ť┼Öicí rozsah lze flexibiln─Ť upravit tak, aby bylo mo┼żné vyu┼żít celý rozsah signálu i v rámci malého m─Ť┼Öicího okna. Senzory nastavují nové standardy s kompenzací teplotní odchylky a dokonale linearizovaným výstupním signálem.

Zákaznické výhody

  • Nejvy┼í┼íí p┼Öesnost díky chyb─Ť linearity < 1 % a teplotní kompenzaci
  • Flexibilní pou┼żití díky rozsahu 12 milimetr┼» a parametrizovatelným m─Ť┼Öicím okn┼»m
  • Vysoká dostupnost díky IP67 a teplotní odolnosti od -25...+70°C

Vysoká p┼Öesnost otevírá nové mo┼żnosti pou┼żití

Svou p┼Öesností a dlouhým dosahem se sníma─Źe ideáln─Ť hodí pro mnoho aplikací, v─Źetn─Ť sledování rozm─Ťru mezery na pr┼»myslových válcích nebo detekce opot┼Öebení, jako je nap┼Öíklad sledování soust┼Öednosti na h┼Öídelích. Mohou být také cenov─Ť výhodnými alternativami pro rota─Źní enkodéry nebo lineární sníma─Źe polohy. V jednoduchých aplikacích zaznamenávají lineární a rota─Źní pohyby jako analogové signály polohy pomocí naklon─Ťných rovin nebo excentrických ┼íroub┼».

IO-Link pro procesní a servisné data 

Prost┼Öednictvím rozhraní IO-Link lze implementovat dal┼íí funkce: krom─Ť základní procesní hodnoty poskytují sníma─Źe hodnotu vnit┼Öní teploty, hodnotu vzdálenosti k objektu a dal┼íí diagnostická data. Krom─Ť vlastního úkolu je tedy lze pou┼żít také pro monitorování stavu nebo prediktivní údr┼żbu ÔÇô a to i jako ┼Öe┼íení pro dodate─Źné vybavení. 


OBLASTI POU┼ŻITÍ

  • Strojírenství
  • Energetický pr┼»mysl
  • Balicí pr┼»mysl

KLÍ─îOVÉ FUNKCE

  • 2 byty procesních dat, rozli┼íení 12 bit┼»
  • IO-Link 1.1 COM 2
  • Analogový výstup 0ÔÇŽ10 V

DAL┼áÍ OBSAH

Krátký p┼Öehled: M─Ť┼Öicí indukbní senzory s IO-Link

Získejte rychlý p┼Öehled o výhodách a funkcích b─Ťhem 90 sekund


Stru─Źný p┼Öehled: Optimalizace proces┼» pomocí IO-Link

IO-Link je nezbytný pro p┼Öípravu cesty pro efektivní digitální produkci


ÚDAJE O PRODUKTU

Podrobné informace o NI4-M12, NI7-M18 a NI12-M30

Certifikáty, katalogové listy, techické specifikace, návody, CAD data a mnohem více


Select Country

Turck worldwide

to top