Distribuovaná bezpečnost: Bezpečnostní moduly společnosti Turck TBPN a TBIP řídí bezpečnostní funkce autonomně v oblasti polní instrumentace
Ethernetový bezpečnostní I/O modul v IP67
Bezpečnostní blokové moduly TBIP a TBPN od společnosti Turck řídí bezpečnostní aplikace přímo v oblasti polní instrumentace a tak zjednodušují modulární strojní zařízení
Robustní blokové I/O moduly TBPN pro Profisafe a TBIP pro CIP Safety poskytují bezpečnostní vstupní a výstupní signály přímo z polní instrumentace do bezpečnostního kontroléru. Moduly mohou být alternativně použity jako decentralizované bezpečnostní kontroléry v terénu. Tato funkce optimalizuje modulární strojní zařízení a také aplikace, ve kterých by dlouhé doby cyklu sběrnice k centrálnímu řízení vyžadovaly větší bezpečnostní vzdálenosti.
Výhody
- Krátké doby cyklu ve velkých systémech díky decentralizovanému řízení bezpečnostních aplikací
 - Minimální mechanická montážní náročnost, bez potřeby rozvaděče
 - Modularizace s decentralizovanou inteligencí
 - Maximální dostupnost díky plně zalitým modulům, otestovaným na vibrace a rázy
 
Otestujte bezpečnostní funkce offline a zkraťte dobu uvedení do provozu
Bezpečnostní funkce mohou být testovány offline pomocí funkce místního bezpečnostního kontroléru předtím, než stroj nebo strojový modul budou komunikovat s centrálním řízením. V kombinaci s vlastním webovým serverem je uvedení do provozu výrazně urychleno.
Univerzální I/O zvyšují flexibilitu
Nová bloková I/O zařízení poskytují čtyři bezpečnostní vstupy a čtyři univerzální vstupy nebo výstupy (FDX) v oblasti polní instrumentace. Zejména flexibilita portů FDX umožňuje optimální pokrytí individuálních požadavků na bezpečnostní signály jakékoli aplikace. Moduly mohou být použity pro aplikace až do PL e, kategorie 4, v bezpečnostních obvodech až do SIL 3. Porty nabízejí až 2 ampéry na výstup, celkem až 9 ampérů. Díky krytí IP65 / IP67 / IP69K a rozšířenému rozsahu provozních teplot od -40 do +70°C mohou plně zalité blokové moduly odolávat nejnáročnějším prostředím.
PRŮMYSL
- Strojírenství
 - Automobilový průmysl a dodavatelé
 - Intralogistika
 
KLÍČOVÉ FUNKCE
- Bezpečnostní funkce až do PL e, kategorie 4, SIL 3
 - IP65/IP67/IP69K
 - 4 bezpečnostní I/O, 4 unverzální I/O
 - K dispozici pro Profisafe nebo CIP Safety
 
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
        
    Úspěšné aplikace: Decentralizovaná bezpečnostní technologie pro modulární výrobu
AWL-Techniek je společnost nabízející bezpečnostní technologii nastavitelnou přímo na modulech své strojní platformy M-Line - implementovaná s moduly společnosti Turck v krytí IP67, s IO-Linkem a bezpečnostními vstupy/výstupy.
        
    Technologická stránka: Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více
Technické informace o bezpečnosti strojů
        
    Na první pohled: Na cestě k úspěchu s decentralizovanou automatizací
Tým individualistů vám může pomoci rychleji se dostat do cíle. Buďte obratní a připravte se na dynamickou změnu kurzu v každém okamžiku
        
    Leták: Bezpečnostní řešení v IP67
Získejte přehled řešení společnosti Turck pro bezpečnostní aplikace
ÚDAJE O VÝROBKU
    
                
    
    
    Všechny podrobnosti k TBIP a TBPN bezpečnostním modulům
Schválení, datové listy, technické specifikace, pokyny, certifikáty, data CAD a další
Select Country
Turck worldwide

