V osobě Dr. Michaela Gürtnera jmenoval Turck do správní rady uznávaného odborníka na IIoT

Turck rozšiřuje výkonnou radu

Dr. Michael Gürtner jmenován výkonným ředitelem společností Turck Holding GmbH a Werner Turck GmbH & Co. KG

1. února převezme Dr. Michael Gürtner odpovědnost za výzkum a vývoj a IT ve společnosti Turck Holding GmbH. 46letý muž byl také jmenován výkonným ředitelem společnosti Werner Turck GmbH & Co. KG, kterou bude řídit společně s Michaelem Gröbnerem. Gröbner je odpovědný ve společnosti Holding za oblasti výroby a řízení dodavatelského řetězce (SCM), zatímco jednatelé Hans Turck GmbH & Co. KG, Christian Wolf a Christian Pauli budou řídit oblasti prodeje a marketingu, financí, lidských zdrojů a právní ve společnosti Turck Holding GmbH.

Dr. Michael Gürtner vystudoval elektrotechniku ​​na mnichovské univerzitě aplikovaných věd, kde také dokončil doktorát na Ústavu pro měřicí systémy a senzorovou technologii. Ve skupině Bosch řídil kromě senzorové technologie několik oblastí výzkumu a vývoje se specializací na témata související s IT, jako jsou ekosystémy IIoT a cloudový software jako servisní řešení. Jako CTO ve společnosti Sixt SE byl Dr. Gürtner nedávno zodpovědný za digitální transformaci společnosti a jejích obchodních procesů.

"Kromě vynikajících odborných znalostí v oblasti řízení nabízí Dr. Michael Gürtner také rozsáhlé odborné znalosti v oblasti produktů a inovací, zejména v oblasti IIoT. Díky svým zkušenostem s projekty v oblasti softwaru a IT infrastruktury je ideálním místem pro společnost, která je v procesu digitální transformace společně se svými zákazníky", říká Hans Sondermann, předseda dozorčí rady společnosti Turck Holding GmbH. "Jsme proto přesvědčeni, že jsme u Dr. Gürtnera našli správného manažera, který posune skupinu Turck dále na cestě k úspěchu."

Select Country

Turck worldwide