Kalendář veletrhů a výstav

Amper 2022

Turck, s.r.o. se ve dnech 17.- 20.5.2022 účastní Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2022 v Brně. Při této příležitosti si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě stánku č. 2.06 v hale V.

V souvislosti s vývojem průmyslu a současným trendem digitalizace v automatizované výrobě představíme významné průmyslové trendy. Mezi tyto trendy patří modulární koncepce strojů a decentralizované inteligentní systémy. Tomuto tématu věnujeme plnou pozornost v oblasti kompletního produktového portfolia, které se neustále rozvijí a zahrnuje zejména HMI/PLC panely, decentralizované kompaktní moduly, které podporují standardní i bezpečnostní signály a poskytují zpracování například IO-link a RFID technologií. Zároveň poskytují technologické inovace jako multiprotokolovou komunikaci, BEEP a ARGEE, které u jiných výrobců nezískáte. Hlavní výhodou komponentů Turck je jejich připravenost pro přímé napojení do cloudových služeb.

Díky partnerství se společností Turck Vilant Systems představíme rozšířené možnosti v oblasti radiofrekvenčních identifikačních systémů UHF RFID, díky kterým jsme našim partnerům schopni poskytnout řešení na míru od hardwaru, datových nosičů, antén, řídicích systémů a softwaru včetně integrace do stávajících ERP systémů.

Na stánku samozřejmě nebude chybět ani standardní nabídka produktů automatizace společnosti Hans Turck GmbH & Co. KG, jako jsou komponenty pro procesní automatizaci zejména nová generace snímačů tlaku, teploty, průtoku a hladiny FLUID+ přihlášená do soutěže Zlatý Ampér. Dalšími prezentovanými novinkami budou produkty s komunikací IO-Link a rozšířené řešení RFID technologie BLident. Těšit se můžete také na zástupce z oblasti bezpečnostních prvků a systémů, optosenzory, laserové senzory a nové pick-to-light systémy americké společnosti Banner Engineering Corp.

Tým zaměstnanců společnosti Turck, s.r.o. se těší na společné setkání s Vámi.

Pokud máte zájem o zaslání elektronické vstupenky, obraťte se, prosím, na e-mail: stepanka.fiserova@turck.com

Chcete si s námi domluvit schůzku?

Jednoduše vyplňte formulář, e-mailem dostanete potvrzení Vaší schůzky a voucher k elektronické vstupence.
Váš požadovaný datum schůzky můžete také zaslat na e-mail: stepanka.fiserova@turck.com

Kontaktní údaje

Oslovení:

Prosím zadejte název Vaší společnosti

Prosím zadejte své křestní jméno

Prosím zadejte své příjmení

Prosím zadejte název ulice a číslo popisné

Prosím zadejte poštovní směrovací číslo

Prosím zadejte město

Prosím zadejte zemi

Prosím zadejte telefonní číslo

Prosím zadejte Vaši emailovou adresu

*Toto pole je vyžadováno!

Kdy si nás přejete navštívit?

Poznámky

Při kontrole Vaší zprávy nastala chyba

Select Country

Turck worldwide

to top