Amper 2023

Turck, s.r.o. se ve dnech 21.- 23.3.2023 účastní 29.Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2023 v Brně. Při této příležitosti si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě stánku č. 4.33 v hale P

Digitalizace vstupuje do stále více průmyslových odvětví. Technologie jako IO-Link, RFID a ethernet mnohonásobně zvyšují množství dat z prostředí stroje a cloudové služby umožňují mobilní přístup po celém světě. Jak ale extrahujete informace, které jsou pro vás skutečně důležité, z internetu věcí-bez přetížení sítí nebo odhalení chráněného obsahu? Odpověď společnosti Turck: s inteligentními senzory, účinnými edge kontroléry a jednoduchými cloudovými řešeními-zkrátka s decentralizovanou automatizací.

Díky partnerství se společností Turck Vilant Systems představíme rozšířené možnosti v oblasti optimalizace logistických procesů pomocí radiofrekvenčních identifikačních systémů UHF RFID. Našim partnerům jsme schopni poskytnout řešení na míru od hardwaru, datových nosičů, antén, řídicích systémů a softwaru včetně integrace do stávajících ERP systémů.

Na stánku samozřejmě nebude chybět ani standardní nabídka produktů automatizace společnosti Hans Turck GmbH & Co. KG, jako jsou komponenty pro procesní automatizaci zejména nová generace snímačů tlaku, teploty, průtoku a hladiny Fluid+. Dalšími prezentovanými novinkami budou produkty s komunikací IO-Link a také představíme zástupce z oblasti bezpečnostních prvků a systémů, optosenzory a pick-to-light systémy americké společnosti Banner Engineering Corp. Těšit se také můžete na výrobní linku přímo na našem stánku, kde uvidíte produkty společnosti Turck v reálné aplikaci. 

Tým zaměstnanců společnosti Turck, s.r.o. se těší na společné setkání s Vámi.

Pokud máte zájem o zaslání elektronické vstupenky, obraťte se, prosím, na e-mail: barbora.janacova@turck.com

 

Chcete si s námi domluvit schůzku?

Jednoduše vyplňte formulář, e-mailem dostanete potvrzení Vaší schůzky a voucher k elektronické vstupence.
Váš požadovaný datum schůzky můžete také zaslat na e-mail: stepanka.fiserova@turck.com

Kontaktní údaje

Oslovení:

Prosím zadejte název Vaší společnosti

Prosím zadejte své křestní jméno

Prosím zadejte své příjmení

Prosím zadejte název ulice a číslo popisné

Prosím zadejte poštovní směrovací číslo

Prosím zadejte město

Prosím zadejte zemi

Prosím zadejte telefonní číslo

Prosím zadejte Vaši emailovou adresu

*Toto pole je vyžadováno!

Kdy si nás přejete navštívit?

Poznámky

Při kontrole Vaší zprávy nastala chyba

Select Country

Turck worldwide

to top