Amper 2020

Turck, s.r.o. se ve dnech 17.- 20.3.2020 účastní Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2020 v Brně. Při této příležitosti si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě stánku č. 2 v pavilonu V.

V souvislosti s vývojem průmyslu a současným trendem digitalizace v automatizované výrobě představíme ucelený koncept sběru, analýzy a zobrazení dat pomocí cloudových služeb vhodných zejména pro aplikace Industry 4.0.

Díky partnerství se společností  Turck Vilant Systems představíme rozšířené možnosti v oblasti radiofrekvenčních identifikačních systémů UHF RFID, díky kterým jsme našim partnerům schopni poskytnout řešení na míru od hardwaru, datových nosičů, antén, řídicích systémů a softwaru včetně integrace do stávajících ERP systémů.

Na stánku samozřejmě nebude chybět ani standardní nabídka produktů automatizace společnosti Hans Turck GmbH & Co. KG, jako jsou komponenty pro procesní automatizaci zejména nová generace snímačů tlaku a průtoku řady PS+ a FS+ přihlášené do soutěže Zlatý Ampér. Dalšími prezentovanými novinkami budou produkty s komunikací IO-Link a rozšířené řešení RFID technologie BLident. V rámci veletrhu budou na trh uvedeny nové řady rotačních snímačů splňující nároky různorodých aplikací v provedení Efficiency, Industrial a Premium. Těšit se můžete také na zástupce z oblasti bezpečnostních prvků a systémů, optosenzory, laserové senzory a nové pick-to-light systémy americké společnosti Banner Engineering Corp.

Tým zaměstnanců společnosti Turck, s.r.o. se těší na společné setkání s Vámi.

Pokud máte zájem o zaslání elektronické vstupenky, obraťte se, prosím, na e-mail: stepanka.fiserova@turck.com

Chcete si s námi domluvit schůzku?

Jednoduše vyplňte formulář, e-mailem dostanete potvrzení Vaší schůzky a voucher k elektronické vstupence.
Váš požadovaný datum schůzky můžete také zaslat na e-mail: stepanka.fiserova@turck.com

Kontaktní údaje

Oslovení:

Prosím zadejte název Vaší společnosti

Prosím zadejte své křestní jméno

Prosím zadejte své příjmení

Prosím zadejte název ulice a číslo popisné

Prosím zadejte poštovní směrovací číslo

Prosím zadejte město

Prosím zadejte zemi

Prosím zadejte telefonní číslo

Prosím zadejte Vaši emailovou adresu

*Toto pole je vyžadováno!

Kdy si nás přejete navštívit?

Poznámky

Při kontrole Vaší zprávy nastala chyba

Select Country

Turck worldwide