Společnost Turck nyní splňuje se svými produktovými řadami rotačních senzorů více individuálních požadavků

Optimalizované portfolio rotačních senzorů

21/19 – S ekonomickou, průmyslovou a prémiovou řadou, nabízí společnost Turck rotační senzory pro širokou škálu aplikací

Mülheim, 13. listopadu 2019

S optimalizovaným portfoliem rotačních senzorů bude společnost Turck v budoucnu nabízet řešení pro širokou škálu požadavků zákazníků - od cenově citlivých enkodérů, až po zvláště robustní zařízení nepodléhajícím opotřebení. Zákaznící mají na výběr ze tří produktových řad mezi konvenčními ekonomickými a průmyslovými rotačními senzory i prémiovými enkodéry s bezkontaktním principem.

Ekonomická řada zahrnuje inkrementální a absolutní víceotáčkové rotační senzory. Jsou vhodné pro velké množství standardních aplikací s krytím IP64, radiálním zatížením hřídele 40 Nm a teplotním rozsahem až -20 °C. Velké skladové zásoby u variant, které jsou zvláště žádané, zajišťují kratší dodací lhůty.

Rotační senzory průmyslové řady slouží ve speciálních aplikacích s vyššími požadavky na okolní prostředí a na vyšší zatížení hřídele. Nabízejí také stupeň krytí až do IP69K a technologii dvojitého ložiska. Absolutní jednootáčkové rotační senzory také rozšiřují nabídku typů výstupů.

Produktové portfolio doplňují osvědčené rotační senzory QR24 a QR20 společnosti Turck s bezkontaktním principem měření. Rotační senzory prémiové řady mají trvale uzavřené pouzdro a pracují zcela bez kontaktu. Tímto způsobem mohou být také použity v nepříznivých venkovních podmínkách.

Select Country

Turck worldwide