Tel.: 495 518 766 | Email: turck-cz@turck.com

KOMPONENTY PRO DRÁŽNÍ APLIKACE

Společnost Turck, s.r.o. je na českém trhu již od roku 1995 a patří k předním dodavatelům automatizační techniky. Součástí výrobního programu je i celá řada produktů vhodných pro drážní aplikace.

Hradec Králové, 2. května 2018

Díky globální působnosti společnosti Turck, vysoké spolehlivosti a přijatelné cenové úrovni jsou tyto produkty použité nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích, v Asii, Americe i Austrálii. Zejména se jedná o různé typy senzorů, vnitřní nebo vnější tlačítka, LED osvětlení a signalizační světla, zvukové signalizátory, elektromechanická i polovodičová relé, časová relé a další produkty.

Mezi nejzajímavější novinky z této oblasti lze zařadit vnější elektromechanické tlačítko řady PK52 s akustickým signalizátorem a robustními výměnnými kryty. Díky technickým parametrům a modulárnímu konceptu je tento typ ideální pro projekty nových tramvají, vozů metra, železničních vozů, trolejbusů nebo pro rekonstrukce jednotlivých dopravních prostředků.

Do interiéru vozů jsou určena nová elektromechanická tlačítka řady HSTI35. Hlavními přednostmi jsou: kryt z odolného materiálu, dlouhá životnost, úsporné LED podsvětlení a volitelné provedení Braillovým písmem. Tlačítka jsou dostupná v různých barevných a montážních variantách pro různé průměry tyčí nebo pro montáž na stěnu vozu.

Pro bezpečnou a zřetelnou indikaci stavu dveří vozidla je určena nová řada signalizačních lineárních LED světel PL13. Díky čtyřem barvám lze indikovat všechny požadované situace, včetně nástupu nebo výstupu tělesně postižené osoby nebo případné poruchy dveří. Zaoblené pouzdro zajišťuje dobrou viditelnost ze všech směrů.

V oblasti spínací techniky dodáváme celou řadu produktů. Jedná se zejména o relé pro spínání proudů do 16 A, stykače do 25 A, monitorovací relé a celou řadu elektromechanických nebo polovodičových časových relé. Tyto produkty splňují veškeré související drážní standardy a normy, včetně DIN EN 45545 (protipožární ochrana drážních vozidel).

V případě zájmu o podrobnější informace neváhejte kontaktovat naše technické oddělení. Rádi Vám zpracujeme bezplatný návrh konceptu řešení Vašich aplikací na míru, připravíme 3D modely produktů a zajistíme Vám odbornou konzultaci.

Petr Doubek - specialista pro automatizační techniku
Telefon: +420 495 518 766
Mobil:    +420 602 487 403
E-mail:   petr.doubek@turck.com 

 

Více informací o drážních komponentech se dozvíte také na 19. ročníku mezinárodního veletrhu CZECH RAILDAYS 19.-21.6.2018 v Ostravě. Navštivte nás v hale A2 - stánek č. 11 a využijte příležitost promluvit si s našimi specialisty.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Select Country

Turck worldwide