TBEN-L-8IOL je první IO-Link Master se systémovou redundancí Profinet S2

I/O řešení se systémovou redundancí Profinet S2

09/19 – Společnost Turck se svým a na světě prvním I/O modulem se systémovou redundancí Profinet S2 v krytí IP67 podporuje směr integrace Profinet sítě v procesní automatizaci.

Mülheim, 19. března 2019

Společnost Turck na veletrhu v Hannoveru prezentovala TBEN-L5-8IOL jako první sběrnicový modul se systémovou redundancí Profinet S2. IO-Link master se stupněm krytí IP67 je v současné době jediným zařízením svého druhu, které podporuje koncepci redundance Profinetu pro procesní automatizaci. Díky aktualizaci je I/O modul schopen komunikovat se dvěma kontroléry přes jediné rozhraní - primární kontrolér a jeho záloha. Master modul tak integruje velké množství stávajících IO-Link zařízení, jako jsou senzory polohy, ventilové terminály, I/O slučovače a další senzory, do světových systémů s vysokou dostpností.

Modul TBEN-L5-8IOL byl doplněn o redundantní funkci ihned po vydání první certifikace systémové redundace sítě Profinet. V průběhu roku bude společnost Turck tuto funkci doplňovat také do dalších multiprotokolových zařízení, jako jsou blokové I/O moduly se stupněm krytí IP67 řady TBEN, I/O systémy do rozvaděčů řad FEN20, BL20 a excom. Systémová redundance Profinet S2 se tak brzy stane standardem v celém portfoliu sběrnicových produktů společnosti Turck.

Select Country

Turck worldwide