Řada interfaceových modulů IM12 je optimalizovaná pro použití ve výrobní automatizaci nebo v zóně 2

Řada interfaceových modulů rozšířena o signály bez jiskrové bezpečnosti

11/19 – Vysoká hustota kanálů, bezpečnost investic a použití v bezpečnostních obvodech až SIL 2 jsou vynikajícími výhodami nové řady zařízení IM12 od společnosti Turck

Mülheim, 21. května 2019

Interfaceové moduly řady IM12 nyní poprvé umožňují využívat výhody řady IMX12 od společnosti Turck i pro signály bez jiskrové bezpečnosti. Zařízení IM12 jsou jedny z nejtenčích na trhu, s šířkou pouze 6 mm na kanál šetří místo v rozvaděči. Jejich moderní elektronika poskytuje vysoký stupeň bezpečnosti investic. Všechny moduly této řady jsou certifikovány pro použití v obvodech funkční bezpečnostni až SIL2. Moduly IM12 zpracovávají digitální a analogové signály z koncových zařízení, například ve farmaceutickém nebo chemickém průmyslu. Avšak, moduly IM12 také naleznou vhodná využití v průmyslové automatizaci, například pro měření teploty a rychlosti.

Interface technologie těchto zařízení odpovídá nejnovějším trendům. K parametrizovatelným modulům se lze připojit prostřednictvím IO-Linku rozhraní a softwaru Pactware nebo jiných FDT aplikací. Možnost napájení po liště, Power Bridge, je k dispozici u všech variant IM12. Při použití IM12 a IMX12 (pro Ex oblast) tak mohou zákazníci využít stejné montáže, zapojení a uvedení do provozu, a to jak mechanicky, elektronicky, tak i softwarově. Kromě modulů pro digitální nebo analogové vstupy a výstupy, společnost Turck nabízí také převodníky frekvence a teploty.

Select Country

Turck worldwide